iPhone SE-kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem!

Dostarcza wszystko lub udowadnia. apple ogłosił nowy iPhone SE. wdychając życie na czterocalowy mniejszy rynek iPhone ‚ a, więc zanim kupisz, jest kilka rzeczy, które chcę, abyście znali złe, dobre i pewne fakty. z pewnością przyda się przy zakupie tego urządzenia, a nawet rozważeniu go, i na pewno jest wiele rzeczy, które Apple dzieli z nami w tym przypadku. dlatego na tym blogu moim celem było zapoznanie Cię ze wszystkimi informacjami.

Nie przegap: zaprezentowano iphone ‚ a SE i iPada Pro 9. Siedem

Po pierwsze, nie ma ” 3G ” flaga dotykowy powinien zabójca funkcji iPhone 6, Jak nie będzie udawać się do iPhone SE czas trwania tej informacji.  tylko rogi Apple zmniejszyły się, aby utrzymać niską cenę za tę rzecz. potwierdzono więc, że Apple oficjalnie powiedział, że to coś nazywa się special edition funny.

Nie wspomnieli o tym w swoim obecnym wydarzeniu, niewiele się zmieniło na półce. spodziewaliśmy się całkowitego przeprojektowania, ale przynajmniej Apple pozbył się etykiet „FCC”(tył stopki), które zauważysz. teraz wygląda o wiele czystsze bez tych rzeczy, które po prostu wystają.

Zamiast srebrnego ekranu, drukowanie jest łatwe do zarysowania.

Balani 5 Jak Apple ma sposób i stworzył e-mail Logo Apple na Nowym tak łatwo, jak każdy nowszy model six i six as. to coś jest zrobione z jednego kawałka aluminium.

Wyświetlacz jest nadal tym samym wyświetlaczem włókien. oferuje gorsze kąty widzenia i niższy współczynnik kontrastu przy „800 21” w porównaniu z „1400 21” na sukcesie naprawdę rozczarowującym.

Egipt nie jest tak dobry jak sukces. jest zdolny tylko do prędkości pobierania do 250 megabajtów w porównaniu do 300 i ma tylko 15 pasm LTE, co sprawia, że sukces. Najlepszy międzynarodowy telefon jest jeszcze 15 lepszy niż większość telefonów z Androidem. w tej chwili, chociaż ta rzecz ma dług wobec 1180 wifi, nie ma mojej najbardziej wspierającej wartości. to nie dostaje tak dobry zasięg jak sukces, a teoretyczna prędkość pobierania jest niższa, o ile router obsługuje, co było trochę rozczarowany tym.

Czujnik odcisków palców wykorzystuje technologię najnowszej generacji. to jest obecnie używany w iPhone „60 drugiej” generacji całkowicie nie. jego droga do SE oznacza, że będzie wolniej. będzie to mniej dokładne, jak widać, pozostaje tu u ptaka 1. 2 megapiksele z F-Stop 2. Spotkanie 4.

Ta rzecz jest naprawdę dobra, ponieważ leje się w warunkach słabego oświetlenia. trochę rozczarowany tutaj i brak barometrów. więc jest to jedyny czujnik, który brakuje, że 6s i inne telefony mają to coś jest w zasadzie odpowiedzialny za wszystkie wytatuowane i wrażliwych zmian ciśnienia atmosferycznego. tak wiele aplikacji zdrowotnych korzysta z tego i zaskakujące jest to, że Apple nie obniżyło ceny.

Urządzenia wewnętrzne, jeśli chodzi o pojemność 2 GB gigabajtów pamięci RAM, zostały potwierdzone jako te wycieki benchmarków end-to-end. ławka jest również w innym 10 do Ciebie na rampie na pewno, że dziewięć statek jest po prostu wisienką na torcie.

Tym bardziej zaskakująca jest jedna szóstka, ponieważ czujnik kamery 12 megapikseli w całości wykonał.

Czytaj także: Google opracowuje nową wersję klawiatury iOS

Nie chodzi tylko o to, że stał się lepszy, będąc całkowicie zmytym. jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej nawet apple designs kiedykolwiek, i to jest zaskakujące, że wciąż kwitnie i jeden z ulubionych funkcji sukcesu iPhone zrobił. jego droga od spotkania z prawdą na flash 1642 mln.

Powdery w iPhone SE jest więcej niż 85 jako baterii w wyniku nowych, bardziej wydajnych wewnętrznych ogniw lepszej baterii. to naprawdę ma imponującą żywotność baterii lepiej niż 5s nawet w sukcesie. więc przepraszam fanatyka baterii ta rzecz jest miejscem, w którym możemy być, i właśnie tam zaczynamy widzieć, jak Apple tnie rogi. ta rzecz nie zyskuje nowego aluminium z serii 7000, które zostało użyte w sukcesie.

Zegarek Apple watch nie ma podwójnego szkła jonowymiennego, więc wykorzystuje najnowszą generację. jest to wytrzymałość i materiały jednej z tych mniejszych zauważalnych różnic fizycznych. fazowane krawędzie są teraz matowe tekstury, to w celu uczynienia go bardziej odporne na zarysowania. iPhone 5s wszystkie są porysowane w wyniku polerowanego wykończenia. jeśli uaktualnisz z 545 us. wszystkie Twoje przypadki będą nadal zgodne czynniki rzeczy w TEE dokładnie takie same wymiary jak pięć przy użyciu tego samego Michelle w przypadku, że byłeś częścią programu aktualizacji iPhone i chciał przejść od jego sukcesu do tego.

I to nie jest częścią tego programu, więc nie będzie w stanie to zrobić, zamiast tego można handlować przed nim i płacić raty po, ale bez programu aktualizacji. co ciekawe, ta rzecz jest najtańsza w USA.

Rynek wschodzący to, co ma na celu wymyślić najlepszy możliwy sposób, to coś jest stare, ma te sześć wewnętrznych rzeczy, które są w nim najważniejsze.

Dbanie o takie rzeczy, jak żywotność baterii w aparacie, jest takie samo jak sześć, i to właśnie ma znaczenie, wszystkie te małe rzeczy są omawiane. będzie to miało znaczenie coraz mniej dla różnych ludzi 3 podstawy są tam, i to właśnie sprawia, że myślimy, że takie duże urządzenie $ 83. Cena wywoławcza 99. więc jeśli jesteście na rynku nowego telefonu w mniejszym telefonie. to jest telefon, który chcesz kupić, a ja będę miał pełny przegląd i porównanie wszystkiego na nim, jak tylko.

Mam nadzieję, że dzięki temu blogowi nauczyłeś się czegoś, czego jeszcze nie wiedziałeś o iPhonie.