Przegląd niedrogiego laptopa Acer Aspire E5-575G

 

Aspire E5-575G firmy Acer jest najlepszym rozwiązaniem do codziennego użytku, ma atrakcyjny wygląd i ma wiele różnych możliwości, dzięki czemu jest idealny dla najbardziej wymagających użytkowników. Laptop z kartą graficzną GeForce GTX ze specjalną pamięcią i dość Wydajnym Procesorem Intel Core będzie w stanie narysować nawet wiele nowych gier, więc jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne i użyteczne urządzenie w jednym urządzeniu, ponieważ nadaje się do pracy i rozrywki.

Design.

Laptop Acer Aspire E5-575G wykonany jest z czarnego plastiku o matowej powierzchni, na górnej pokrywie ma ciekawą fakturę, w rogu znajduje się logo producenta. Spód gadżetu wyposażony jest w 4 gumowe nóżki, otwór wentylacyjny do chłodzenia i system stereo. Jeśli chodzi o jakość wykonania, wszystko jest w porządku – wszystkie części są dopasowane i kompaktowo zapakowane, a miejsce mocowania górnej i dolnej części jest prawie niezauważalne. Waga urządzenia wynosi 2 kg.2-2. 4 kg przy wymiarach 381. 6x259x30. Laptop wygląda schludny i wygodny w obsłudze w każdych warunkach.

Demontaż.

To urządzenie ma 2 USB 3. 0 porty, jeden USB 2. 0, jeden USB 3. 1 Typ – C, wyjście HDMI, 1 port Ethernet i gniazdo kart SD z przodu. Wady Wielu użytkowników przypisuje sobie zbyt bliskie położenie portów USB, co może powodować pewne niedogodności podczas korzystania z kart flash i innych dysków. Oprócz wszystkich powyższych, w jednej z wersji laptopa Acer Aspire E5-575G można znaleźć standardową tacę na napęd DVD-ROM po prawej stronie.

Audio, klawiatura i touchpad.

W dolnej części urządzenia znajdują się dwa głośniki stereo, zapewniające stabilny dźwięk i dobrą głośność przy wysokich tonach. Niskie częstotliwości są praktycznie nieobecne, co nie jest dobre. Dla lepszego dźwięku dostępna jest technologia Acer TrueHarmony. Jeśli chodzi o klawiaturę, to z długiej pracy z gadżetem pozostały tylko pozytywne emocje. Płaskie przyciski z dobrym wyczuciem nacisku zapewniają krótki skok bez odrzutu. Standardowe rozmiary klawiszy dobrze pasują do ogólnego wyglądu klawiatury i są wygodne w obsłudze nawet przez bardzo długi czas. Touchpad w laptopie Acer Aspire E5-575G jest dość duży, ale ma jedną istotną wadę – słabą dokładność podczas wykonywania gestów. Ponadto istniała imponująca rozbieżność między przyciskami myszy.

Wyświetlacz.

Jeśli chodzi o Wyświetlacz laptopa Acer Aspire E5-575G, tutaj ma dobry rozmiar 15. 6 cali o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli. Jest to dobra opcja dla gadżetu budżetowego. Matryca ma zwiększony próg czerni, niski kontrast, zauważalne odchylenie szarego widma, co nie wygląda dobrze i pozostawia niezbyt przyjemne wrażenia z ogólnego obrazu. Wartość ustawień maksymalnej jasności wynosi: przy zasilaniu sieciowym 221. 3 cd / mkw., podczas pracy na baterii-185. 2 cd / mkw. Jak widać, w przypadku Matowego wyświetlacza wskaźnik ten jest zauważalnie mały, co wpływa na złożoność korzystania z gadżetu w warunkach zewnętrznych w ciągu dnia. Ponadto kąty widzenia również nie są najlepsze. Producent twierdzi, że technologia Acer ExaColor pomoże skorygować odwzorowanie kolorów i osiągnąć realizm, ale w rzeczywistości jest to wątpliwe.

Przedstawienie.

64-bitowy System Windows 10 Home jest preinstalowany na urządzeniu. PAMIĘĆ RAM DDR4 może być w standardowej wersji 6 lub 8 GB, ale możesz ją rozszerzyć, jeśli chcesz maksymalnie 32 GB. Pod względem wydajności i funkcjonalności Laptop Acer Aspire E5-575G jest dobrym rozwiązaniem dla gadżetów budżetowych, w których można grać i pracować. Za wydajność odpowiedzialny jest dwurdzeniowy procesor Intel Core i7-6500U z częstotliwością roboczą 2. 5 GHz lub i5-6200U (2. 3 GHz). W odpowiedzi na grafikę NVIDIA GeForce 940MX lub GTX 950M z 2 GB. Urządzenie ma dysk twardy o pojemności 1 terabajta,ale jest też modyfikacja, oprócz dysku twardego znajduje się 96 GB SSD.

Autonomia.

Bateria o pojemności 2800 mah z czterema lub sześcioma sekcjami jest jedną z zalet notebooka Acer Aspire E5-575G, który zapewnia normalną żywotność baterii do 10 godzin, a w trybie ekonomicznym do 11-12 godzin.