Jak wybrać najlepszy laptop do gier dla gier Ms Dos

 

Czytałem kiedyś stary magazyn komputerowy Gazette i zobaczyłem, że wybrałem najlepszy Laptop Do Gier Ms Dos, który powiedział, że w Indiach nie ma niezbędnych wiadomości, więc zastanawiałem się, co się stanie?? jeśli go wypełnię i wyślę, zostańcie tutaj. tak więc wynik przez większość czasu wchodzenie w gry retro może być dość trudnym zadaniem nawet stary Atari 2600, tutaj na przykład może to być bardzo trudne do znalezienia nowoczesnego telewizora lub monitora, który można faktycznie podłączyć. wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć je w Internecie lub za pośrednictwem choppera, gdziekolwiek kupisz grę i znasz konsolę do gier i działa, ale sprawy stają się jeszcze trudniejsze, gdy zaczynasz patrzeć na stare komputery, takie jak Commodore 64 używa formatu dysku, który jest w zasadzie obcy.

Dzisiaj nie ma możliwości połączenia się z Internetem, a nawet jeśli masz kilka pustych dysków, kopiowanie gier na nich z Internetu może być koszmarem, jeśli zostaniesz przeniesiony do przodu, zaledwie kilka lat w erze trzech i pół cala dysków. możesz pomyśleć, że możesz łatwo przepisać gry na dysk za pomocą napędu USB, więc wszystkie systemy z tego okresu używają zastrzeżonych systemów plików i formatów, a także tych nowoczesnych leków lub po prostu nie są w stanie odczytać zapisów na tych dyskach i zarysować powierzchnię problemów, które będziesz musiał przezwyciężyć. jeśli chcesz wejść do korzystania ze starego komputera, jeśli zapytasz mnie, jaki jest najprostszy system gier retro, muszę powiedzieć, że od wielu lat są to przodkowie nowoczesnych komputerów.

Jego własny udział jest znacznie większy w systemach common law dzisiaj niż którykolwiek z tych starszych systemów, na przykład, mogę rzeczywiście używa plików w tym dniu to naprawdę można odczytać w tym komputerze lub nawet ten naprawdę stary, jeśli wyciągnę dysk twardy z jednego z tych laptopów. Mogę podłączyć do adaptera dysku twardego USB i odczytać pliki zapisu, mogę nawet podłączyć go do umiarkowanej sieci Ethernet i przesyłać pliki w ten sposób, jeśli twoja maszyna obsługuje płyty CD-rom, możesz je zdobyć kolejną premią jest to, że nadal jest to łatwe i tanie niektóre nowoczesne urządzenia peryferyjne, które będą łączyć się z takimi rzeczami, jak ta mysz optyczna ps2 lub monitor VGA. Więc pytanie, na które tu odpowiem, brzmi: jak wybierasz świetny samochód dla Emmy Stone?? pytanie jest dobre, myślę, że jego pierwszy rodzaj jest ważny, aby dowiedzieć się, w jakie gry chcesz grać estas był w powszechnym użyciu przez co najmniej dobre 15 lat, obejmujące od 1981 roku do końca 1980 roku.

Na początku tease trzeba było CGA do gier VGA, zwykle działa na wszystko od 1888 do 286 komputery te nie miały kart dźwiękowych tylko wewnętrzny głośnik PC. druga połowa lat osiemdziesiątych była głównie kartami VGA, a w latach dziewiętnastu dziewięćdziesiątych dominowały karty SVGA i Sound Blaster. mądrzejszy bardziej agresywna grafika nie jest dokładna ich gry pokrywają granice na przykład pomniki Marsa jest to gra, którą lubię grać we Włoszech obsługuje grafikę VGA i dźwięk głośników PC, mimo że wydany w 1991 roku nie myślę, że większość ludzi nie będzie zainteresowana komputerem stacjonarnym od tego okresu czasu.

Głównym powodem jest to, że te rzeczy mogą być ogromne i zająć dużo miejsca na coś, co można po prostu wykorzystać do swobodnych gier retro. tak więc laptop powinien być idealnym rozwiązaniem, ale nadal istnieją pewne względy pierwsza generacja przenośnych laptopów ms Toscan nie zaczęła pojawiać się na rynku aż do końca 1980 roku iz powrotem w laptopach jest zawsze o pokolenie za technologią. tak więc jej pierwsze laptopy miały zazwyczaj grafikę CDA i starsze procesory i zdecydowanie nie miały karty dźwiękowej. tak naprawdę byli w stanie grać tylko w naprawdę stare gry plus.

Ekrany dla kontrastu poniżej rozdzielczości monochromatyczny ekran zdecydowanie nie jest dobrze dopasowany, aby uzyskać przypuszczam, że możesz podłączyć jeden do nas, na przykład kolorowy monitor, i może być lepiej, ale wtedy znowu będziesz miał nieporęczne rzeczy wokół. te wczesne laptopy są bardzo poszukiwane. to rzeczywiście ma wbudowany zasilacz, który jest całkiem fajne, więc nie trzeba nosić jeden z nich wokół zamiast po prostu standardowy kabel do wykrywania i ma VGA aktywny ekran kolorowy matryca, która jest bardzo ważne, aby wiedzieć, dlaczego jesteś w najbliższym czasie, i ma wymienny dysk twardy, który nie wymaga pełnego demontażu, aby dostać się do niego naprawdę. jeden problem nie ma karty dźwiękowej w rzeczywistości żaden komputer z tego okresu czasu nie ma wewnętrznej karty SATA, aby dać im tylko chwilę, aby pozwolić mu się wchłonąć, a następnie będziemy musieli zadać pytanie, Jak to działa.   jest to trudne wyzwanie teraz większość systemów inwestorów zostały zaprojektowane, aby dać ci co najmniej jakiś dźwięk za pomocą wewnętrznego głośnika PC wybrać Prince of Persia tutaj, na przykład, tak, że można usłyszeć. ma dźwięk nawet bez dedykowanego multi guard ultimate 6 obsługuje kartę dźwiękową, ale tylko dla muzyki wszystkie efekty dźwiękowe są nadal generowane przez głośnik PC.

Efekty dźwiękowe, które brzmią dokładnie.

To samo, czy masz samochód komórkowy, czy nie, ale w niektórych grach, takich jak Duke Nukem 3d nie daje żadnego dźwięku w ogóle, że karta dźwiękowa do kierowania Yuri gra w grę, Jak to jest w całkowitej ciszy, oczywiście. zawsze istnieje możliwość wyboru źródła dźwięku Disneya. to było urządzenie dźwiękowe podłączone do portu drukarki i produkowało sprzedaż cyfrową wróćmy do Księcia Persji teraz wszystko się zmienia niestety jest mało prawdopodobne, aby było tanie kolejny problem leży tylko w sportowych cyfrowych efektach dźwiękowych. więc nie ma żadnego syntezatora muzycznego, a to Twoja gra nadal nie będzie miała żadnej muzyki.

Myślę, że wiele zależy od konkretnej intencji grania, a niektórzy ludzie mogą nawet postrzegać głośniki PC jako część uroku starych gier MS DOS, więc ostatecznie myślę, że będziesz musiał zdecydować, czy zamierzasz uruchomić laptopa do gier, czy nie, więc pozostało nam wczesne pentium do końca 1999 roku. te maszyny mogą grać w większość gier ze wszystkich trzech obszarów, dostałem ten niedawno za około 25 dolców i potrzebował dysku twardego, a trochę konserwacji było w poważnym czyszczeniu, ale wyszło świetnie. więc to naprawdę wygląda tak, ale ma głośniki stereo.

posiada również napęd CD-ROM, który może zamieniać się miejscami, aby przesyłać dane między nowoczesnymi komputerami jeszcze bardziej wszechstronnymi, ale porozmawiajmy o ekranach LCD przez chwilę podczas kilku typów laptopów, aby trzymać się z daleka od wszystkiego, co TN można również nazwać „pasywną matrycą”. ekrany te mają kilka wad dla jednej rzeczy. mają zły kontrast w porównaniu do TFT na tych zielonych.

To był rzeczywiście komentarz, aby przenieść mysz do następnego tracimy go na ekranie, bo to po prostu znika. kiedy w ruchu można już zobaczyć ogromną różnicę w kontraście i nasyceniu kolorów na tym nieruchomym obrazie, ale różnica jest jeszcze bardziej oczywista, gdy rzeczy zaczynają się poruszać tak wiele gier, które mają najlepsze obiekty pozornie prawie znikają, oczywiście, jeśli planujesz połączyć się z zewnętrznym monitorem, to będzie to mniej problemów, jeśli szukasz w serwisie ebay jednego prostego sposobu na zidentyfikowanie. ekran, na który patrzysz, zależy od liczby suwaków sterowania, Ekrany TFT będą miały tylko jeden suwak kontroli jasności, gdzie na ekranach zwykle znajdują się dwa suwaki 14 jasność w 14 kontrast, więc jeśli ma kontrolę kontrastu, tak jak w przypadku monochromatycznych TFT te są naprawdę rzadkie i prawdopodobnie chcesz koloru. głównym problemem jest liczba pikseli na ekranie samego amerykańskiego króla Reign rozdzielczość 320 x 200 pikseli, typowy ekran laptopa VGA będzie miał rozdzielczość 640 x 480 lub czterokrotnie większą rozdzielczość, więc obraz musi być skalowany, co jeszcze w ekranach LCD było bardzo prymitywne piksele zabójcy zauważyli w ciągu sześciu czterdziestu lat dokładnie podwoić rozdzielczość 320 skalowanie było łatwe. po prostu podwoiły się na pikselach zarówno w poziomie, jak i w pionie. to jest w porządku na ekranie, a zatem działa dobrze na ekranie BG, jak widać, ale to, co dzieje się, gdy przejdziesz do wyższej rozdzielczości, takiej jak 800 x 600 ml 320, nie będzie równomiernie podzielone przez 800, więc decyzja była po prostu uzasadnionym czarnym obszarem wokół ekranu, tak więc rzućmy okiem na Compaq LTE 5000 series. są one ze względu na wyższą rozdzielczość, pozostawiając to jako jedną idealną konfigurację do odkurzania, z pewnością okaże się, że dokładnie jeden był dość trudnym zadaniem.